Marianów, ul. Marianowska 1, 05-252 Dąbrówka

tel. 29 757 87 70 tel. 691 950 713 tel. 691 236 222

Cukiernia „Marzenie” powstała w 2003 roku. Założycielami jej są Marzena i Marek Gawlik. Produkcja szerokiej gamy ciast i tortów opiera się na tradycyjnych recepturach i domowym sposobie ich wypiekania. Poza wieloma gatunkami ciast, szczególnym atutem cukierni są makowce, torty i sękacze.

Cukiernia „Marzenie” od początku swej działalności cieszy się uznaniem zarówno klientów jak i fachowców branży cukierniczej.

Wysoka jakość wyrobów i ciągłe udoskonalanie produkcji pozwoliły na szybki rozwój firmy. O słodkości cukierni „Marzenie” starają się mieszkańcy miejscowości z całej Polski. Cukiernia zaopatruje klientów hurtowych i detalicznych.

Zapraszamy do smakowania naszych wyrobów i zapewniamy zadowolenie z ich zakupu.

 
 
Operacja pt. "Rozwój działalności gospodarczej poprzez zakup nowoczesnego gazowego pieca cukierniczego, urządzenia dozującego oraz zakupu specjalistycznych środków transportu" mająca na celu "Rozwój firmy cukierniczej poprzez zakup maszyn, urządzeń, środków transportu oraz utworzenie miejsca pracy"

Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej LGD Zalew Zegrzyński.
 

 

Skontaktuj się z nami!

Zasmakuj naszych wyrobów już teraz.

Kontakt

Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Projekt i wykonanie art-MEDIA

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje